Woningaanbod  /  Sneek  /  Boegspriet 46, Sneek
aangekocht
Boegspriet 46, Sneek
€ 595.000,= k.k..
"Riant appartement met groot terras/balkon aan de Houkesloot en een eigen overdekte parkeerplek"

Bij deze woning hebben wij de koper begeleid bij de aankoop. Bent u ook op zoek naar een aankoopmakelaar? Klik hier of of neem contact met ons op voor meer informatie. Meer informatie over deze woning is te vinden op Funda Volledige omschrijving

Type Woning APPARTEMENT Woonoppervlakte 142m²
Inhoud woning 415m³ Extra's RIANT BALKON, EIGEN PARKEERPLAATS Bouwjaar 1997
Slaapkamers 2 Woonlagen 1 Ligging AAN DE HOUKESLOOT

Kijk in de straat en op de kaart

Omschrijving

Op een werkelijk prachtige locatie aan de Houkesloot, op loopafstand van het gezellige centrum van Sneek ligt dit ruime appartement. Met twee slaapkamers, twee badkamers en een zeer ruime woonkamer met open keuken en een balkon van maar liefst 50m2 over de hele breedte van de woning is het hier volop genieten.

Bij deze woning hebben wij de koper begeleid bij de aankoop. Bent u ook op zoek naar een aankoopmakelaar? Klik hier of of neem contact met ons op voor meer informatie.

Meer informatie over deze woning is te vinden op Funda

AFSPRAAK MAKEN